0
Twój koszyk

Świeca sojowa o zapachu liści tytoniu z delikatnymi nutami wanilii i fasoli tonki .

Matowe czarne szkło doskonale kontrastuje z etykietami uszlachetnionymi folią rozpraszającą światło.

W środku znajdziesz połączenie najlepszych angielskich olejków ze 100% sojowym woskiem bez substancji toksycznych i sztucznych barwników.

Podwójny drewniany knot gwarantuje równomierne, prawidłowe spalanie oraz przyjemny dla ucha trzask, imitujący odgłosy drewna palonego w kominku.

Ikona oznaczenia szybkiej dostawy świec sojowych Kocie Sprawy

Szybka wysyłka!

Szybka wysyłka to nasze oczko w głowie, dlatego zamówienia złożone do godziny 12:00 z reguły pakujemy i wysyłamy tego samego dnia!

Knot

Podwójny drewniany

Wosk

Sojowy – 100% Vegan, Cruelty Free

Naczynie

Czarne matowe szkło

Wieczko

Drewno z grawerowanym logo

Czas palenia

Ok. 40 godzin

Pojemność

215g

Kolor szkła

Czarne, Kremowe

3 opinie dla Kitty Blinders

  1. Hanna

    Kolejny udany zakup. Zapach niejednoznaczny, słodko-wytrawny, z taką jakąś nostalgią w tle (co pasuje do jesiennej pory), pasowałby na perfumy unisex. Nowy słoik daje piękne “jesienne” światło podczas palenia, mamy zatem walory i zapachowe i wizualne produktu 🙂 Kupię kolejny raz. Polecam, podobnie jak drugi zapach z serii jesiennej.

  2. Dorota Domagała

    Wspaniały, delikatny, jesienny zapach! Taki… intrygujący, przywodzi mi na myśl elegancję, pewien luksus i klasę! Nie zrażajcie się proszę liśćmi tytoniu w składzie – sama zastanawiałam się jak może pachnieć świeca z takim składnikiem, ale na szczęście zamówiłam i w ogóle nie żałuję <3 Zapach delikatny, nie intensywny czy duszący. Polecam, tym bardziej w jesiennej odsłonie w brązowym szkle.

  3. Piotr Budak

    Od paru lat sojowe świece goszczą w naszym domu. Zapachów przewinęło się już wiele i muszę przyznać, że Kitty Blinders jest jednym z najładniejszych. Złożony, słodki, ale z wyraźnym żywicznym akcentem tytoniu. Zgadzam się z innymi opiniami, że jest wymarzony na jesień, ale i w środku lata daje radę. Zdecydowanie do niego wrócimy. Miło w taki sposób zacząć przygodę z Kocimi Sprawami 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *