0
Twój koszyk

Świece sojowe handmade

Wszystkie świece sojowe z naszego sklepu wykonywane są ręcznie w 100% z wegańskich, nietoksycznych składników. To idealna propozycja dla wszystkich miłośników ciekawych zapachów, którzy nie uznają kompromisów w jakości.

Chwilowo niedostępne zapachy

Dlaczego nasze świece sojowe?

Oznaczenie wegańskich świec sojowych

Wegański wosk

Nasze świece zapachowe wykonujemy w całości z wegańskiego wosku sojowego i olejków zapachowych pochodzenia roślinnego.

Oznaczenie świec sojowych cruelity-free

Produkcja Cruelity-Free

Żaden ze składników, z których produkujemy świece nie był i nigdy nie będzie testowany na zwierzętach.

Oznaczenie naturalnych świec zapachowych

Naturalne składniki

Ekologia jest dla nas niezwykle ważna, dlatego w naszych produktach nie znajdziesz substancji toksycznych, parafiny i sztucznych barwników.

Logo marki Kocie Sprawy produkującej świece sojowe

Świece sojowe 100% Handmade

Naturalne świece sojowe to nasz sposób na chwile pełne spokoju i głębokiego relaksu. Choć przepis na nasze świece nie jest prosty, to jest ku temu bardzo ważny powód — chcemy by zapach każdej z nich był tak niepowtarzalny, jak niepowtarzalne są kocie charaktery. To właśnie koty są dla nas główną inspiracją, dlatego też to ich dobro leży u podstaw misji “Kocich Spraw”.

Wszystko rozpoczyna się od składu i produkcji naszych świec. Każdy ze składników od wosku sojowego, przez podwójne drewniane knoty na olejkach zapachowych i szkle kończąc, został pozyskany i wyprodukowany w myśl zasady cruelity-free. W świecach zapachowych marki Kocie Sprawy nie znajdziesz żadnych składników odzwierzęcych, sztucznych barwników czy substancji toksycznych. Od pierwszego zapalenia knota, aż do stopienia ostatniego wosku możesz cieszyć się produktem stworzonym z myślą o bezpieczeństwie Twoim i środowiska.

Świece zapachowe z misją!

To jednak nie wszystko, a każda sprzedana świeca sojowa to dodatkowe pieniądze na bardzo szczególny cel. Chcemy by nasze świece wprowadziły do Waszych domów atmosferę ciepła, komfortu i spokoju tak, jak robią to koty. W zamian, będziemy pomagać okolicznym schroniskom i fundacjom, dostarczając karmę dla mruczków, które jeszcze swojego domu nie znalazły.

Jeżeli chcesz się włączyć do akcji, zajrzyj do naszego sklepu ze świeczkami i wybieraj spośród najlepszych naturalnych świec sojowych. Kupując świecę zapachową z naszej oferty otrzymujesz kawałek pracy, którą naprawdę kochamy — pracy, która wprowadzi do Twojego życia odrobinę luksusu i pomoże tym, dla których luksusem jest pełna miska. Zapraszamy!

Świece sojowe handmade – FAQ

Jak długo palą się świece sojowe Kocie Sprawy?

Czas palenia wszystkich świec zapachowych sprzedawanych w naszym sklepie internetowym to ok. 40 godzin.

Czy nasze świece są bezpieczne?

Naturalny wosk sojowy nie zawiera żadnych substancji toksycznych, podobnie, jak wykorzystywane przez nas drewniane knoty, dlatego palenie naszych świec jest całkowicie bezpieczne, również dla alergików.

Jak palić świece sojowe?

Choć świece oparte o wosk sojowy są bardziej wymagające niż ich tańsze parafinowe odpowiedniki, to dzięki podwójnym drewnianym knotom nasze świece spalają się równomiernie i nie za szybko. Należy jedynie pamiętać o przycinaniu knotów i spalaniu do ścianek. Więcej o paleniu świec sojowych dowiesz się z naszego poradnika!

Chcesz zajrzeć za kulisy Kocich Spraw? Wpadnij na nasz Instagram i bądź na bieżąco z premierami nowych zapachów!

[instagram-feed feed=1]